Соціальна кампанія лінії психологічної підтримки для жінок і чоловіків, які потребують допомоги, але не знають, де її отримати.

У липні 2022 року Національна психологічна асоціація за підтримки Програми розвитку Організації Обʼєднаних Націй (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Європейського союзу запустила лінію психологічної підтримки для українців. Згодом до фінансування долучилися уряди Данії та Канади. Лінія працювала майже рік. І настав час заявити про неї ширшій аудиторії.

У пошуках інсайту команда агентства комунікацій provid, що є частиною групи агентств agama, поспілкувалась із фахівцями гарячої лінії та з’ясувала, що навіть у тяжкому стані під час роботи із психологом люди визнають, що щось хороше, світле в їхньому житті є, але внутрішній стан заважає це помітити. Тож основною ідеєю кампанії стала допомога з пошуком світла в житті, а образ світла став наскрізним.

Разом із героїнею ролика (понад 62% користувачів лінії — жінки) ми переживаємо психологічну трансформацію, виходячи з темної смуги на світлу.

«Важливо, щоб у кампаніях про психологічну допомогу люди впізнавали себе. І водночас, а точніше передусім, треба не травмувати їх. Саме цих принципів дотримувалися ми та колеги з ПРООН в Україні, розробляючи кампанію для Національної лінії психологічної допомоги», — коментують в агентстві provid.

Гаряча лінія — це ініціатива, що запроваджується Національною психологічною асоціацією за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та за фінансової підтримки Європейського союзу, урядів Данії та Канади. Відеоролик створено за сприяння Програми розвитку ООН в Україні та за фінансової підтримки Європейського союзу.

0 800 100 102 — телефон лінії психологічної допомоги українцям удома та за кордоном. Безкоштовно по Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *