4 квітня на базі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара відбувся ІІ етап Усеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» та «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Представляти УжНУ на конкурсі цьогоріч приїхали студенти ІІІ та ІV курсу відповідних спеціалізацій відділення журналістики, а саме Кароліна Бучковська, Тетяна Боць («Журналістика») та Катерина Кузьміна, Павло Компанієць («Реклама та зв’язки з громадськістю»). Із викладацького складу кафедри супроводжував молодь доцент Володимир Тарасюк, котрого до того ж було запрошено до журі конкурсу з журналістики.

Після виконання тестів і творчого завдання, що передбачало написання звіту прес-конференції, 5 квітня були опубліковані результати конкурсу й відбулося урочисте нагородження переможців.

Студенти нашої альма-матер теж привезуть до УжНУ чимало трофеїв. Так, Кароліна Бучковська отримала грамоту у номінації «Яскраві мовно-стилістичні засоби», Катерина Кузьміна – за «Найкращий неймінг та SWOT-аналіз», Павло Компанієць – у номінації «Активний учасник прес-конференції», а Тетяні Боць – дістався сертифікат за участь у ІІ етапі олімпіади.

А головний успіх медійній дружині УжНУ принесла Катерина Кузьміна, виборовши перше місце олімпіади зі спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю». До слова, це третя поспіль(!) перемога представниць відділення журналістики УжНУ в цій номінації на завершальному етапі Всеукраїнської олімпіади: 2017 року звитяжний результат показала Анастасія Нечипорук, а торік – Аліна Кирилова.

Окрім того, ректор ДНУ ім. Олеся Гончара М. Поляков вручив лист подяки Ужгородському національному університету за активну співпрацю впродовж існування олімпіади.

Тетяна Боць, Медіацентр УжНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *